TR EN

Doğal Sabun


Bozka Sabunları ile Kendinizle Barışın..

Zeytinyağı ve harmanlanmış yeşil zeytinlerin yumuşatıcı bir karışımı bu kremsi gurme sabununun temelini oluşturur.

Serinletici ve dengeli bir cilt için vücudunuzun her tarafına sürün ve saf öz yağı ile cildiniz nefes alsın.

Zeytinyağlı sabun diğer sabunlara göre cildimiz için daha sağlıklıdır. Zeytinyağı yapımında tamamen doğal ürünler kullanılmaktadır. Doğal Zeytinyağı, kostik ve odun külü sadece bu 3 malzeme ile mucizeler yaratığımız sabunumuzla cildinizi ve saçlarınızı en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Ticari amaçlı üretilen sabunlar hayvansal yağlarla yapılmaktadır. Bunun nedeni daha fazla köpüklenmesi içindir. Zeytinyağlı sabunumuz tamamen bitkisel yağdan üretilmiş olup cilde ve saçlarımız için son derece faydalıdır.

Zeytinyağlı sabun E vitamini ve antioksidan açısından oldukça zengindir. Zeytinyağlı sabun saç diplerinde kan dolaşımını hızlandırdığı için saç dökülmelerini durdurur. Saçımıza parlaklık kazandırır ve hızlı uzamasını sağlar.

Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Kuru ciltleri nemlendirme özelliği olan zeytinyağlı sabun, yağlı ciltler de sivilce ve gözenek sorunlarına da çözüm sunmaktadır. Zeytinyağlı sabun cildin dinlenmesini, yenilenmesini ve yumuşamasını sağlar.

Ciltte alerjik etkileri azaltır. Hatta sedef ve egzama gibi hastalıkların iyileşmesine sebep olur.

Saç ve cilt sağlımız haricinde zeytinyağlı sabun vücudunuzun hafiflemesine ve romatizma hastalıklarına fayda sağlamaktadır.